Матеріально-технічна база

  У закладі функціонує 16 кабінетів: 4 класні кімнати початкової школи, 12 кабінетів середньої школи, з них 2 кабінета інформатики, 1 атестований кабінет зарубіжної літератури. Функціонує 2 спортивні зали, облаштовані різноманітним обладнанням.

  Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами: у закладі з 2015 року запроваджена інклюзивна форма навчання. 

  Для учнів з ООП дуже важливо, щоб заняття проходили у затишному комфортному місці. Для цього було створено ресурсну кімнату, яка має універсальний дизайн, підлаштована для дітей з різними нозологіями.

  В закладі, також є спеціально обладнана кімната для занять з ритміки (велотренажери, батути, мати, шведська стінка).

  Ефективність навчання сучасних дітей залежить не тільки від професіоналізму фахівців, а й від навчально-методичних та технічних ресурсів. Так у своїй роботі вчителі та корекційні педагоги активно застосовують планшети, інтерактивні дошки, демонстраційні матеріали.

  Вхід до закладу для дітей з ООП облаштований. Пандус знаходиться у внутрішньому дворі закладу.

  У цій категорії немає статей. Якщо дочірні категорії показуються на цій сторінці, то вони можуть містити статті.

  © 2019 ХЕРСОНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД - ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ" № 33 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  Please publish modules in offcanvas position.