Інклюзія

  08.12.2021 р. на базі Херсонського НВК №33 був проведений семінар-практикум «Організація інклюзивного навчання дітей з ООП в ЗЗСО» для заступників директорів.
  Заступник директора з НВР Колосовська Н.В. та асистенти вчителів презентували досвід Херсонського НВК №33 з питань організації навчання дітей з ООП, наголосивши на головних аспектах і етапах впровадження інклюзивної освіти, ведення документації асистентів вчителів і корекційних педагогів.

  29.11.2021 р. на базі КВНЗ "ХАНО" ХОР був проведений семінар-практикум «Організація інклюзивного навчання в ЗЗСО: обмін досвідом» для директорів. Керівник Херсонського НВК 33 Щетина Тетяна Павлівна та асистенти вчителів поділились власним досвідом з питань організації навчання дітей з ООП.

  10.11.2021р. вчителі Херсонського НВК 33 провели  експрес- майстерню "Практичні аспекти формувального оцінювання в Новій українській школі. Інклюзія в НУШ: роль естетотерапії." для студентів Херсонського державного університету.

  У нашому освітньому просторі функціонує методичне об'єднання асистентів вчителів, метою якого є:
  1. Підвищення професійної компетентності педагогів школи в сфері дефектології, логопедії, спеціальної психології, педагогічної корекції;
  2. створення умов для розвитку розумової діяльності дітей;
  3. сприяння розвитку здібностей кожної дитини, розвитку компенсаторних можливостей нервової системи дітей з ООП;
  4. виховання соціально - адаптованої особистості у тісній співпраці з педагогами та батьками.

   

  © 2019 ХЕРСОНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД - ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ" № 33 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  Please publish modules in offcanvas position.